Projeye Genel Bakış

Yaşam mekânlarının belki de en kullanışlı alanıdır mutfaklar. Özellikle bayanların mutfak hassasiyeti herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Geniş, düzgün planlamalı ve kullanışlı bir mutfak, herkesin ortak isteği olabilir. Hayat standardını ve yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız, tadilat konusunda işe mutfaklardan başlamak gerçekten çok önemli olacaktır. Vaktinizin büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mutfak, gerçekten yeni ve hoş modeller ile birlikte daha çekici bir yapı oluşturmak durumundadır.

Son dönemlerde gerçekleştirdiğimiz mutfak tadilatı dekorasyonu ile birlikte elde ettiğimiz sonuçlar, siz müşteriler için mükemmel çözüm üretmeye devam etmektedir. Deneyimli ekipler ve donanımı üst düzey malzeme kalitesi ile birlikte kusursuz bir planlama gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanlarınız olan mutfaklar için projelerimiz gerçekten çok iyi sonuç veriyor.

Mutfak Tadilat Planlaması

Mutfak tadilatı için öncelikli olarak iyi bir planlama ve keşif görevi gerekiyor. Keşif ekibimiz gerekli detayları yerinde inceliyor ve çalışma programı hazırlıyor. Mutfak boyutları ve yapılabilecek çalışmalar bu aşamada gözden geçiriliyor. Uygun teklifler ile birlikte karşınıza çıkan uzman ekiplerimiz, bu aşamayı bu şekilde geçiyor.

Mutfak Tadilat Uygulaması

Öncelikli olarak burada yapılan çalışmalar sıralı olarak şu şekilde karşınıza çıkmaktadır:

 • Eski malzemeleri yerinden çıkarıyoruz ve hafriyatı ortadan kaldırıyoruz
 • Sıhhi tesisat ve elektrik tesisat çalışmalarını planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz
 • Fayans, cam ve parlak mozaik dekor uygulamalarını belli bir planlama ile gerçekleştiriyoruz
 • Aydınlatma teknolojisi olan uygulamaları kullanıyoruz
 • Batarya modelleri konusundaki çalışmalarımızı aktif hale getiriyoruz
 • Çalışmayı tamamladıktan sonra mutfağınızı pırıl pırıl hale getirip size teslim ediyoruz

Bizim İçin Müşteri Memnuniyeti Çok Önemli

Gördüğünüz gibi planlamalı olarak düzgün bir şekilde çalışan ekiplerimiz, kusursuz bir mutfak tadilatı için size gereken imkânı sağlamaktadır. Gerçekleşen mutfak tadilatı dekorasyonu buradaki planlı çalışmanın bir karşılığıdır. Uygun fiyat teklifleri ile birlikte kaliteli bir tadilat için bizden gereken yardımı alabilirsiniz. Düzenli çalışan ve farklı şekilde örneklerle size hizmet sunan firmamız, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak potansiyeli göstermektedir. Referansını giderek daha güçlü hale getiren şirketimiz, müşteri yorumlarından ders alıyor ve kendini yenilemeye aynı zamanda geliştirmeye devam ediyor. Yaşanılası ortam yaratma konusunda çok başarılı projeler üstlenmiş olan firmamız, tasarım ve uygulamalarla birlikte size bu konuda kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

PROJE DETAYLARI

 • Proje Adı:
  MUTFAK TADİLAT DEKORASYONU
 • Proje Başlama ​​Tarihi:
  2020-06-20
 • Proje Bitiş Tarihi:
  2020-06-21

Hizmet Talep Formu

Katılan Son Araçlar

Müşterilerimiz için yaptığımız tüm çalışmalarımızı görün

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?