ÇAYYOLU BANYO TADILATI

Çayyolu Banyo Tadilatı

Başta mutfak ve banyo gibi alanlar olmak üzere bir evin farklı köşelerinde tadilat işlemleri yapılmaktadır. Ensar İnşaat ve Tadilat olarak da Gebze’de tadilat hizmetini sunarken, sonucun en iyi ve en kaliteli şekilde olması için profesyonel bir çalışma sağlamaktayız. Özellikle banyolar ıslak alanlardan biri olduğu için, ilk olarak zemin üzerinde su yalıtım uygulaması yapılabilir. Duvar gibi alanın uygulamalarında geliştirilen son teknolojiler aracılığı ile suya karşı dirençli duvar kağıdı uygulaması da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

 

Aynı şekilde yukarıda saydığımız uygulamalar, fayanslar için de geçerli olabilir. Bunların haricinde su ve elektrik tesisatlarının da kontrol edilmesi de yine Gebze Tadilat tarafından yapılabilir. Tabiki bu gibi durumlar tadilat projesi ve anlaşmalarına göre değişiklik gösterebilir. Komple daire tadilatı işlemlerinde güvenlik bakımından bütün elektrik tesisatı, anahtarlar ve prizler yenilenebilir. Kurumsal bir firma olduğumuzun altını çizerek, sunduğumuz bu hizmetin değişiklik gösterebileceğini belirtebiliriz.

 

Tadilat projelerine göre banyo, mutfak ve kalorifer sistemlerinde yapılacak çalışmalar hizmetimize dahil edilebilir. Özellikle su tesisatı işlemlerinin yenilenmesinde, sağlık bakımından gerekli standartlara uygun olan plastik boruların kullanıldığını belirtebiliriz. Tabiki uygulamalarımızı bitirmeden önce muhtemel olabilecek sızıntılara karşı gerekli testleri de uygulamaktayız.

 

Tavan uygulamaları ise yine özen isteyen uygulamalardandır. Tavanlarda, asma tavan ya da alçıpan gibi dekorasyonun tamamlayıcısı olan ürünleri müşterilerimizin isteklerine göre kullanabiliyoruz. Eski kapıları olan müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda vernik veya boya gibi uygulamaları da sunabiliyoruz. Bu adımlar ile hizmetimizi sonlandırırken yeni bir görüntü elde edebilmenizi sağlıyoruz.

 

Çayyolu Tadilat, yapılarınızı kaliteyle buluşturur. Ana sayfamızdaki veya iletişim sayfamızda irtibat numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.


ÇAYYOLU TADİLAT


Çayyolu Boya İşleri,

Çayyolu Kartonpiyer,

Çayyolu Alçı Sıva,

Çayyolu Alçıpan Asma Tavan,

Çayyolu Alçıpan Led,

Çayyolu Taş Yünü & Alüminyum Tavan,

Çayyolu Gergi Tavan,

Çayyolu Dış Cephe Montolama,

Çayyolu Dış Cephe Söve,

Çayyolu İç Mimari Dekorasyon ve Malzemeleri, 

Çayyolu Genel Tadilat İşlemleri, 

Çayyolu İnşaat Sonrası İnce İşler

Çayyolu Ofis Tasarımı,

Çayyolu İç Mimari Dekorasyon,

Çayyolu Cafe Tasarımı,

Çayyolu Tadilat,

Çayyolu Anahtar Teslim Tadilat,

Çayyolu Mutfak Dekorasyon,

Çayyolu Banyo Dekorasyon,

Çayyolu Yatak Odası Dekorasyon,

Çayyolu Salon Dekorasyon,

Çayyolu Restaurant Dekorasyon,

Çayyolu Anahtar Teslim Dekorasyon,

Çayyolu Mağaza Dekorasyonu,

Çayyolu Otel Tasarımı,


Çayyolu İç Mimari - Dekorasyon ve Malzemeleri, Boya İşleri, Kartonpiyer, Alçı Sıva, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Led, Taş Yünü&Alüminyum Tavan Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?